İletişim Bilgileri

PLASMETAL ENDUSTRIYEL MALZEMELER San.ve Tic. LTD STI

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: ERDAL GUREL
 • Telefon numarası: +90 (532) 251-37-93, CALL for 7 daysWHATSAPP
 • +90 (533) 529-16-64, WhatsApp-
 • +90 (532) 493-49-14, Whatsapp-
 • +90 (212) 513-00-30, CALL in WEEK (10-18)
 • MSN: plasmetal@yahoo.com ONCELIKLI MAIL ADRESI
 • Skype: erdalgurel@hotmail.com ONCELIKLI SKYPE
 • Adres: Cemil Bilsel Cd. 20 /203 Sahinhan-Eminonu /ISTANBUL-TR, İstanbul, 34134, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 1
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 2
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 3
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 4
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 5
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 6
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 7
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 8
 • PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI, resim 9

PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI

PAD(etiket olarak şekilli kesilmiş) YUZEY KORUMA FILMLERI
sipariş alınır, 7 gün
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: ERDAL GUREL
 • Telefon numarası: +90 (532) 251-37-93, CALL for 7 daysWHATSAPP
 • +90 (533) 529-16-64, WhatsApp-
 • +90 (532) 493-49-14, Whatsapp-
 • +90 (212) 513-00-30, CALL in WEEK (10-18)
 • MSN: plasmetal@yahoo.com ONCELIKLI MAIL ADRESI
 • Skype: erdalgurel@hotmail.com ONCELIKLI SKYPE
 • Adres: Cemil Bilsel Cd. 20 /203 Sahinhan-Eminonu /ISTANBUL-TR, İstanbul, 34134, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

YUzey çizilmelerini önlemek üzere,Ürüne kolay yapıştırılacak Pad (etiket) olarak şekilli kesilmiş YTUZEY KORUMA FILMLERI geometrik şekillerde ve RUlo halinde
Yüzey Koruma Bantları
Bu bantlar, alüminyum, PVC, diğer plastikler ve parlak (gloss) yüzeylerde kullanılmaktadır.
Aynı zamanda pürüzlü yüzeylerde de kullanılabilen bu bantlar, lazerli kesim veya derin çekme esnasında da kullanılabilirler. Buna ilaveten sevkiyat esnasında ve teşhir alanında da çiziklere karşı koruma sağlarlar ve son kullanıcı tarafından sökülene kadar ürünün üzerinde kalabilirler.
Özel Nitelikli Ürünler
Projelerinize en uygun çözümü sunabilmek amacı ile ürün portföyümüzden faydalanmaktayız ve üretimlerimiz tamamen hayal gücünüz ile sınırlıdır.
ihtiyaçlarınıza ve çalışma alışkanlıklarınıza en uygun olan tam kesim (die-cut) ve yarım kesim (kiss-cut) ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeyi sizlere sunmaktayız. Ürünlerimizi teslim ederken kullanmakta olduğumuz en pratik şekiller:
Rulo olarak
Tek parça halinde
Tabaka halinde
Soyulmuş temiz rulolar şeklinde
Soyulmuş temiz tabakalar şeklinde
Yarım kesimli veya kesimsiz (kiss-cut) astar (liner) ile
Perfore tam kesimler (die-cut) halinde
Yarım kesim (kiss-cut) parçalar
Tam kesim (die-cut) parçalar
Bunlara ek olarak elektroform şekillendirme (electroforming), asitle şekillendirme (etching), pres döküm, delme ve damgalama işlemleri ve ürünleri konusunda tamamen günümüz standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız.
Elektroform Şekillendirme, Asitle Şekillendirme (Etching), Pres Döküm, Delme, Damgalama
Hassas metal isim levhaları/logoları veya hoparlör ızgaraları gibi kendinden yapışan kozmetik parçalar ile hareketli ürün parçaları olan çerçeve, tuş takımı ya da bunların kalıpları – tüm bunların hepsi ürün yelpazemizde mevcuttur.
Yalnızca işlenmiş hazır parçalar değil, özel talepleri olup hassas donanımlara ihtiyaç duyan müşterilerimize modüler ürünler de sunmaktayız.
Tam kesim (die-cut) ve yarım kesim (kiss-cut) bantlar ile bunların kombinasyonları
Tam kesim (die-cut) ve yarım kesim (kiss-cut) bantlar ile bunların baskılı malzeme, iletken veya yalıtkan malzemeler ile kombinasyonları -Size tüm bunları, isteğe göre tasarlanmış şekillerde ve günümüzün en etkili yapıştırma teknolojisi ile beraber sunmaktayız.
Karmaşık şekiller veya genelde göz ardı edilen temel kesimler üretim hızınızı ve verimliliğinizi arttırabilir. Bu size daha düşük maliyetlerle daha yüksek bir üretim kapasitesi sağlayabilir -üstelik daha az atık malzeme ile daha temiz bir çevreye katkı sağlar.
İhtiyaç duyduğunuz tüm parçaların üretimine daima hazırız. Birbirinden farklı iş ortaklarımız ve sürekli yatırımlarımız sayesinde, mevcut kapasitemiz ile sınırlı değiliz.
Baskılı Ürünler
Yaygın olarak kullanılmakta olsalar bile, baskılı ürünlerin varlığı birçok zaman göz ardı edilmektedir. Etiketlerde, bantlarda, teşhir panolarında, panellerde ve hatta baskılı devre levhalarında (PCB) bile baskı bulunur. Baskı, bir tanımlayıcı veya bir son ürünün tamamlayıcısı olarak, işaretleme veya kozmetik amaçlar gibi çok farklı amaç için kullanılabilmektedir.
En sık talep edilen ve yaygın olarak tedarik edilen türler:
Baskılı Paneller
E-ışık
Etiketler
Fotolüminesan Ürünler
Ürün Kombinasyonları
Etiketler
Şirketimizin sürekli gelişmeye yönelik hedef ve vizyonu, bizi hem günümüz standardındaki etiketlerin, hem yarının yüksek hassasiyetine sahip etiketlerin üretimini yapmaya yöneltmiştir.

İster mermer, otomotiv veya elektronik sektörü olsun; beraberce yeni projeler üzerinde çalışmakta olduğumuz bütün sektörlerden müşterilerimiz, bu ürünleri işaretleme ve takip işlemleri için kullanmaktadırlar.

Başa Dön >

Fotolüminesan Ürünler
Karanlıkta parlayan bu ürünler her sanayide kullanılabilecekleri gibi, evde ve hatta yollarda bile kullanılabilmektedirler.

Şarj olduktan sonra iki haftadan uzun bir süre boyunca parlamaya devam eden bu ürünlerin on yıldan uzun ömürleri vardır ve bu süre boyunca uluslararası normlar tarafından belirlenmiş olan parlama gücünün on katına sahiptirler. Bu ürünler, bina ve yapılarda levha olarak kullanıldıklarında sadece elektrik tasarrufu sağlamazlar, % 100 doğal oluşları ile aynı zamanda temiz bir çevreye önemli katkıda bulunurlar.

Bu malzemenin farklı şekillerde kullanılabilmesine ilave olarak, baskı yapabilme kapasitesine de sahip olduğumuzdan dolayı, son ürünün nitelikleri tamamen hayal gücünüz ile sınırlıdır.

Fotolüminesan ürünler, inşaat, işaretlendirme, etiketleme, elektronik ve denizcilik gibi birçok alanda kullanılmakta olup, bu sektörlere baskılı emniyet işaret ve işaretçileri; ve baskılı rulolar sağlamaktayız. Bu ürünleri savunma sanayine üretebilmiş olmaktan kıvanç duymaktayız
.Metal Bantlar
Bu bantların temel yapıları, kullanılacakları yere ve orada görecekleri göreve göre seçilmektedir. Metal bantlar, alüminyum, bakır, kurşun, vb. malzemelerden oluşabilirler, ısı veya elektrik yalıtımı veya iletkenliği istenilen yerlerde kullanılırlar. Ağırlık olarak kullanılabilecekleri gibi, elektronikte EMI ürünü olarak da kullanılırlar. Neme, kimyasal maddelere ve asitlere karşı yüksek dirence sahiptirler ve aynı zamanda genel amaçlı bantlar olarak da kullanılabilirler.

Elektrik / Elektronik
Aşağıdaki ürünler ve özellikler, elektronik ile en ufak ilgisi dahi olan her endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar, bant, alüminyum, bakır, kurşun veya başka malzemelerden imal edilmiş yapışkan veya yapışkan olmayan yalıtım, iletme ve maskeleme ürünleridir. Bu ürünler, elektromanyetik yükleri etkisiz hale getiren EMC ürünleri, PCB'den ısıyı dağıtan ve soğutucu işlevi gören ürünler, elektriğin yayılmasını önleyen ürünler veya ısı yalıtımı sağlayan ürünler olarak kullanılmaktadırlar..
Bu ürünlerin bu denli çok uygulama alanına sahip olmalarından dolayı bize teknik ayrıntılarınızı göndermenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde size en uygun çözümü ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun ürünü sunabiliriz.
En sık talep edilen ve yaygın olarak tedarik edilen türler:
EMC ürünler
Isı Kontrolü Ürünleri
Metal Bantlar
EMC Ürünleri
Çok sayıda EMC bandı ve malzemesinin tedarikçisi olarak, müşterilerimizin farklı proje ve uygulama alanları için antistatik poşetler ve plastik kutular gibi özel nitelikli ürünleri de üretebilmekteyiz.
Sadece EMI çözümleri için bantlar üretmekle kalmayarak, elektromanyetik konusunda 15 yılı aşkın bir süredir edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgimizi, yeni proje hazırlamak ve bu sektörde yeni ürünler yaratmak için kullanmaktayız.
Siz bizi yalnızca projeleriniz veya yaşamakta olduğunuz yüzey enerjisi veya EMI sorunu hakkında bilgilendirin, biz bu sorununuzu en uygun ürün(ler) ile çözmeyi kendimize görev edinelim.
Isı Kontrolü
Isı kontrolü ürünlerinin işlevi, gerekli bölgelerde ısının düşürülmesini sağlamak, ısı yalıtımı oluşturmak ve ısıyı gerekli yerlere iletmektir.
En yaygın olarak imal edilmekte olan ürünler termal pad'ler, ısı ileten komponentler ve bunlara ilaveten iletken ve yalıtım sağlayan malzemelerdir.
Termal Pad olarak bilinen bu ürünler, ısı iletkenliğine sahip olan boşluk ve aralık dolgu ürünleridir. Yapısal olarak seramik dolgulu silikon pad'lerdir ve fiberglas örgü ile güçlendirilebilirler (ihtiyaç ve talep durumunda). Alüminyum folyo veya fiberglas taşıyıcı ile teslim edilebilirler. Genelde işlevleri 0,5mm ile 2,5mm aralığında olan boşlukları ısı iletebilecek şekilde doldurmaktır.
Malzemenin yüzeyi kendiliğinden yapışkan olduğundan dolayı, ilaveten yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan, bu ürünler kolayca yerleştirilebilir. Bu özelliğin avantajı, bakım çalışmaları esnasında malzemenin kolayca sökülebilmesidir.
Fakat bu özelliğe ihtiyaç duyulmuyor ve pad'lerin kalıcı biçimde yerleştirilmeleri gerekiyor olabilir. Bu durumda, kalıcı yapışma için basınca duyarlı yapıştırıcılar kullanılabilmektedir.
Isı ileten komponentler veya termal ısı iletkenleri, soğutucu kullanımının uygun olmadığı bölgeler için üretilen, düşük maliyetli çözümlerdir ve entegre devre (IC) cihazlarının soğutulmasında etkilidirler.
Masaüstü bilgisayarlarda, FDP'lerde, mikroişlemcilerde ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılan bu ürünler, fazla ısının soğutulması gereken devre levhalarına kolaylıkla uygulanabilmektedirler. Bu ürünlerin bakır yapısı ısı iletkeni olarak işlev görmekte olup ısıyı daha geniş bir alana yayar ve böylelikle bölgedeki ısıyı düşürür.
Kolaylıkla düzensiz ve engebeli yüzeylere uygulanabilen bu ürünler, ideal termal ve mekanik özellikler sağlamaktadırlar. Ürünlerin uygulaması kolaydır: Tek yapmanız gereken, ürünün astarını (liner) söküp, soğutmak istediğiniz bölgeye yapıştırmaktır.

En Uygun Yüzey Koruyucu Malzemenin Seçilmesi

 1. Yüzey Koruyucu Malzemeler için Temel İşlevsel Gereklilikler

Temel fonksiyon
Önemli gereklilikler
Uygulama
Kırışıklıklar veya hava kabarcıkları olmaksızın tüm yıl boyunca pürüzsüz biçimde uygulanabiliyor olması (yüzeyin ve yapışkanın düşük sıcaklığa bağlı olması durumu.
Yüksek-hızda uygulanabilirlik özelliği.
İşleme
Kesim, zımbalama veya büküm gibi hafif işlemlerden veya çekme ya da rulo-biçimlendirme gibi ağır işlemlerden dolayı kırılma veya kalkmalar olmaması.
Film ve yapışkan, pres yağı, boya veya kimyasal maddelerden olumsuz etkilenmez.
Depolama
Isı, basınç, UV ışınları, vs., film üzerinde çatlamalara veya korunmakta olan yüzeyde değişimlere yol açmaz. (sirayet etmeme veya yapışkan kalıntısı olmaması).
Soyma
Film herhangi bir iklimde kolaylıkla soyulur.
1. Bir Yüzey Koruyucu Malzeme Seçimindeki Kriter
2. ——————————————————————————————–

En Uygun Yüzey Koruyucu Malzemenin Seçilmesi

 1. Yüzey Koruyucu Malzemeler için Temel İşlevsel Gereklilikler

Temel fonksiyon
Önemli gereklilikler
Uygulama
Kırışıklıklar veya hava kabarcıkları olmaksızın tüm yıl boyunca pürüzsüz biçimde uygulanabiliyor olması (yüzeyin ve yapışkanın düşük sıcaklığa bağlı olması durumu.
Yüksek-hızda uygulanabilirlik özelliği.
İşleme
Kesim, zımbalama veya büküm gibi hafif işlemlerden veya çekme ya da rulo-biçimlendirme gibi ağır işlemlerden dolayı kırılma veya kalkmalar olmaması.
Film ve yapışkan, pres yağı, boya veya kimyasal maddelerden olumsuz etkilenmez.
Depolama
Isı, basınç, UV ışınları, vs., film üzerinde çatlamalara veya korunmakta olan yüzeyde değişimlere yol açmaz. (sirayet etmeme veya yapışkan kalıntısı olmaması).
Soyma
Film herhangi bir iklimde kolaylıkla soyulur.
2. Bir Yüzey Koruyucu Malzeme Seçimindeki Kriter

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Yeni malzemeler
Oluşturma tarihi: 21.09.2012 18:28
Düzenleme tarihi: 05.10.2018 11:09